شجره‌نامه عانتونی بلر- ورسیون دویم

    یکم- آن رفرمیست اردبیلی وکیل مجلس شورا که رعایای اردبیل شرم دارند بگویند او از آن ماست و برخی گفته‎اند مال اردبیل شوروی است، والده‎اش مرحومه شده؛ رحم الله من یقرأ الفاتحه؛ لیکن عجب فوق عجب آن که هرچه صبر کرده‏اند آقا از اتازونی بیاید نیامده، آن مرحومه مغفوره، علیحده بر زمین مانده، بازماندگان چاره‏ای جز تدفین وی ندیده‏اند. از قرار مسموع فی‏الحال یک چشم آن طایفه اشک و دیگری خون است و آقا در VOA مشغول مصاحبه با «لونا خاتون شاد» بوده، هرچه لوناخاتون کات می‏دهد ایشان مشغول نطق خود است.
    دویم- از هیلاری خاتون در احدی از جلسات پروپاگاندا سؤال نموده‏اند نام رئیس‏الوزرای جدیدالحدوث بلاد روس چیست؟ گفته باشد: مدودادیوف... مدودویف؟ مد روز؟ خونه‏شون؟ خونه‏مون؟
از جناب اوبامای برنزه هم خبر می‏رسد شعار انتخاباتی محمود میرزا، رئیس الوزراء خودمان (ما می‏توانیم ) را درشت بر الواحی نوشته و بر اماکن مختلفه‏ای که میتینگ اقامه می‏شود نصب نموده، علی‏الظاهر جناب اوباما از قانون استنساخ (کپی رایت سابق) خبر ندارد. در ایطالیا هم یک چنین سرقتی رخ داده.
    سیم- راپورت رسید در انگلیز یک جنینی خلق شده است مرکب از ماده آدم و حیوان؛ معاذ الله. این که آخرش چه می‏شود به ذهن قاصر این میرزا نمی‏رسد لیکن در انترنت شایع است عانتونی بلر صدراعظم مستعفی بریطانیا سخت عقب علمای انساب می‏گردد تا از شجره‏نامه خود پرینت اخذ بنماید.
    چهارم- اعلان کردند نرخ علافی و بیکاری در میان اکابر رفته‏ها بقاعده یازده دریکصد بوده لیکن این نرخ در میان مکتب نرفته‏ها بقاعده دو در یکصد می‏باشد؛ باز هم معاذالله. هیچ بعید نیست با نشر این راپورت از فردا صبح علی‏الطلوع شوارع و میادین بلاد کبیره مشحون شود از تلامیذ جوامع علمی که دچار یأس فلسفی شده، از تحصیل سرباززده، به فکر فعلگی افتاده، به ادوات بادی‏بیلدینگ هجمه آورده تا جسم خود را متورم نموده و انظار جماعت بنّاء را به خود ملتفت نمایند؛ ذهن هم راکد ماند، ماند. بیت:


نه من ز بی‏عملی در جهان ملولم و بس
ملالت علما هم ز علم بی‏عمل است


    پنجم- گفته‏اند «اختلاف» در «ائتلاف» اصلاح‏طلبان بالا گرفته است. طبق علوم اکتسابی این میرزا، این جمله، بأی‏نحوکان جمله غلطی می‏باشد؛ چراکه در مذهب علمای لغت، «مختلف فیه» را «مؤتلف فیه» نمی‏گویند؛ به فرمایش مناطقه، اجتماع نقیضین محال است؛ به فرمایش فلاسفه، ائتلاف، امری است وجودی و اختلاف، امری است عدمی و وجود و عدم در یک شیء جمع نمی‏شود؛ لذا از آنجا که وجود اختلاف، محرز است از بیخ، ائتلافی نبوده. ملتفت شدی یا فلک کنم؟
    ششم- در جلسه تشخیص مصالح حکومیة، بعض اکابر با بعض اکابر مطایبه کرده‏اند و مجلس، از خنده آقایان لبریز شده است. از قرار مسموع، محمود میرزای رئیس‏الوزراء که در سنه ماضیه در جلسات غیبت داشته در سنه جدیده یکهو پیدایشان می‏شود و رئیس جلسه فی‏البداهه فرموده باشد: این سنه که سنه اختراع است ظهور ایشان هم از اختراعات محسوب می‏شود. (رئیس جریده فخیمه کیهان! سلام علیکم؛ جان میرزا این فقره را قلم نگیرید.)
    هفتم- جاء خبر واحد: احد من سلاطین السعودیة قصد افتتاح شبکة تلفزیونیة باللغه الفارسیة؛ بارک الله فیه. لیکن ان خاطب هذا السلطان الشریف مخاطبین ایرانیین و سعی فی انحراف تلک الرعایا عن مواضعهم یمکن ان یصیر مصیر «هخا» الذی یکون فعلاً تحت مراقبة شدیدة من جانب الاطباء الحاذقة بسبب مرض مجهول فی نواحی مخّه و حواسه و یجب ان یستعمل حبوبات ضد الهذیان و الاراجیف و مشروبات طبیّه ضد اسکیزوفرنی و المالیخولیا. تمّ.

/ 5 نظر / 59 بازدید
فریدون هاشمی

یک عالمه پول پیش لازم دارم ××× من خانه برای خویش لازم دارم یک خانه ی سرد و ساکت و ویلایی ××× در ساحل گرم کیش لازم دارم باید سه چهار زن بگیرم حتما ××× هم صحبت و قوم و خویش لازم دارم بر لوله ی آزمایشم خیره شدم ××× دیدم که چقدر جیش لازم دارم ! باید بشوم مدیر کل، یعنی که ××× انگشتر و مهر و ریش لازم دارم لطفا لیست کامل چیزهایی را که لازم دارم در وبلاگ "مجلس رندان2" بخوانید

تسنيم

سلام. ممنون از بابت لينك و اجازه‌ي لينك. ياعلي

میرزای ایرانی

سلام حتما می گی این دیگه کیه؟ من میرزای ایرانی هستم جسمم الان توی این زمانه اما اسمم واسه زمان امیر کبیره می دونی میرزای ایرانی داره با گاو مش حسن شاخ به شاخ میشه به اینخاطر که توی هیئت دهاتداری(ربطی به هیئت دولت نداره) داری چند عدد شغل ناقابله (این هم ارتباطی به آقای الهام سخنگوی دولت نداره) خوب حالا که حسابی باعث شدم فضولی شما گل کنه که بابا این میرزا کیه؟ گاو مش حسن نقشش چیه؟ و هزارتا سوال دیگه الکی خودت را خسته نکن دست مبارک را بروی لینک وبسایت بیار و به سرزمین میرزا بیا اااااا خوش آمدی حالا که خوندی نظر یادت نره دوست داشتی بگو تبادل لینک کنیم می دونم باز میایی ژس خداحافظی نمی کنم قربانت میرازای ایرانی

محمد علی

سلام بسیار متاسفم که بگویم ارسال نظر در وبلاگ حقیر مجددا به وضع سابق در آمد که ارائه نام و ایممیل معتبر لازم است. تنها دلیلش هم مشکلات امنیتی !!! و حفاظتی است. فقط گفتم که در جریان باشید مجدداً آن شرمندگی برای ما تکرار نشود. عزت مزید!