ابرهای آبستن سابقاً عقیم

    یکم- الیوم راپورت رسید یک مخدره ای را در طیاره خانه موقوف کرده اند که قصد داشته 10 من حبه ایکس از برای عیهود اولمرت صدراعظم صهاینه به اسراییلِ غم دیده حمل نماید تا اولمرت با استعمال آنها از سنگینی مصیبت وارده بکاهد. از قرار مسموع  اولمرت الیوم عزادار است و وزرای دولت غیرفخیمه اسراییل را به موهای نداشته اش قسم می دهد که این افتضاح، عظیم ترین افتضاحیست که از سنه 48 مسیحی بر حکومت غصبی اسراییل رفته است. توضیح مبسوط آن که وزرای دولت اولمرت با یک دوجین رأی، وی را در مضیقه قرار داده اند تا اسرای عمده حزب الله را با دو رأس از لشکریانی که دو سال پیش به زنجیر حزب الله کشیده شدند تبادل نماید و او هم با کراهت مضاعفی قبول نموده اما پیش بینی کرده که در این معامله « زنده خواهیم داد اما مرده خواهیم ستاند؛ با خودتان.» الیوم جملگی صهاینه سیاه جامگانند و یک روبان مشکی علیحده نیز بر کلاه هایشان افزوده؛ پشت دیوار ندبه با صدای جلی ندبه می کنند. اولمرت اما خاطرش نبوده که این رسوایی، دویمین رقم از این نوع است که اولینش همان شکست حجیم در خرماپزان 2006 و در مصاف جبهه حق در لبنان بود. از کسی که برای عزل از رئاست تحت مضیقه است و از فرط استعمال ادویه ضدافسردگی، ثلث جلسات دولت را چرت می زند اظهار نظری دقیق تر از این معهود نبود.
    دویم- بنگاه دروغ پراکنی بی بی سی با آن سابقه اش، با عدسی ضخیم در ایران، پی نقاط کور می گردد تا بگوید در آن جا تلیفون خط نداده؛ از خشکه سالی گرفته تا بالارفتن قند خون فلان دزد داخل در حبس را برجسته می نماید تا علیه دولت فخیمه نشر دهد. نمی دانم چرا یک مرض نگفتنی عمه این میرزا را تا حالا به چشم ندیده و نشر نداده.
    سیم- بعض باران ها و ابرهای پلتیکی سابقاً عقیم می نمود و چنین وانمود می شد که این ابرها به هیچ نحو باریدنی نیستند و قصد تقاعد و بازنشستگی دارند اما از قرار مسموع یک عده بادهای لواقح وزیدن گرفته ابرهای مذکور را آبستن نموده و در جبهه بین العباسین مشغول هروله اند و مردد که ببارند بالمآل یا خیر. ناگفته نماند باران مذکور یک رقم باران پلتیکی است که هیچ نفعی عاید رعیت تشنه نمی کند: « کباسط کفیه الی الماء لیبلغ فاه و ما هو ببالغه».


از دعواهای درونی و چاپار پراکنی های این فرقه که بگذریم این مسأله مستحدثه اخیراً در بینشان مطرح است که چه کسی رفرمیست دوآتشه است و چه کسی نیست و کدام رفرمیست می تواند مملکت را به آشوب بکشد تا او را برکشند و کدام یک علیل است تا او را واگذارند. آنکه در این میان دستخوش نسیان شده رعیت بینواست. رجای واثق هست که جماعت مذکور تا خود خرماپزان 88 مشغول بدین دعوا باشند و حصه شان بر آب رود ان شاء الله.
    چهارم - از مسائل مستحدثه بین الدولی هم یکی این «ارسال پکیج » است که معلوم نیست چه نفعی دارد و وجه تسمیه آن به پکیج/بسته چیست و حال آن که هم گاهی مجوف و خالیست و هم یک مشت کاغذ است نه بسته ... و بقچه عمه مشارالیهای ما بس غنی تر است از اینها و به قول پیام میرزای فضلی نجاد: بقچه ای است بس مامان! اما این پکیج پراکنی اگر یک نفع هم داشته باشد آن است که زعمای پنج منهای یک، آن قدر به بسته بندی و چاپار آن مشغول شوند تا نیروی کهربا (/برق سابق) از سایت های اراک و بوشهر و نطنز بیرون آمده بلاد را روشنی بخشد؛ اللهم سهّل مخرجه.

/ 8 نظر / 60 بازدید
سيدمصطفي

بابا تو ديگه كي هستي! خيلي كارت درسته انصافاً باعث انبساط خاطر شد. خدا 100 در دنيا يك در آخرت عوضت بده. ...

هادي

" و بقچه عمه مشارالیهای ما بس غنی تر است" سلام عليكم اين قسمت خيلي قوي بود و .... و اينكه خدا به شما و قلمتان بركت بدهد ...آمين يا حق

ساکت

سلام بر رفیق شفیق میرزا قلی خان عزیز راپرتهایتان مرا واقعاَ مشعوف مینماید والیوم اینجانب به ذوق و قریحه ی خوب حضرتعالی دارم قبطه میل میفرمایم امید است که ما هم به زیبایی کلام شما بتوانیم بنویسیم و بگوییم خیلی ارادتمندیم حاجی جان در ضمن با بلغوریات فی اللغه العربی آپ شده ایم و منتظر حضور حضرت عالی و اظهار نظرتانیم پس فعلاَ یا علی

امیرمهدی

سلام با " انسانم آرزوست! " به روزم و قاب ها نيز با " من گم شده ام! " به روز است.

تسنيم

سلام. خالق علي نوشت، و با يا تمام شد يعني كه واژه هاي الفبا تمام شد . . دريا نه، كعبه پيش قدم‌هاي او شكافت ديگر شكوه معجز موسي تمام شد عيدتون مبارك موفق باشيد زير سايه‌اش ياعلي

دانشجوی هرز

کجایی میرزا ؟ نکنه داری برای سایت اوباما مطلب می نویسی ؟

مهدی

با عرض سلام و ادب! این نوشته های تو یک من را یکهو به صورت ناخداگاه ! مجبور کرد اسمت را فرو کنم در لیست سیاه نویسندگان محبوبم! یکهو! اگر موافقید با اینجا یک کامنت یا ایمیل یا هرچیزی دم دستت بود بفرست برایمان! منتظریم استاد!