آی‌کیوی نباتی

1- تعرفه پیامک لاتین گران و فارسی ارزان شد.
گزارش می‏رسد پاساژ علاء‏الدین واقع در خیابان جمهوری مملو است از جوانانی که گوشی‏هایشان را آورده‏اند تا بدهند و ورژن فارسی‏نویس بگیرند. یکی از این جوانان به خبرنگار ما گفت: ما از اولش فینگلیش می‎نوشتیم. سیستم رو به هم زدند که چی؟ جوان دیگری داشت با یک فروشنده کلنجار می‎رفت که گوشی من عربی داره و فقط حروف پژگچ رو کم داره چقدر می‎گیری این چار تا رو بریزی رو گوشیم؟
2- جوانی در اولین ملاقات حضوری پس از رابطه اینترنتی، دختر نوجوانی را ربود. اما به چه خیالی؟
خبرنگار حوادث ما گزارش می‎دهد: همیشه اوضاع همان طوری که مطلوب شماست پیش نمی‎رود. دختر ربوده شده که از حیث آی‎کیو در حد نباتات قرار داشته با ده دقیقه چت به ملاقات پسر مذکور شتافت و ربوده شد. پسر نابکار مذکور نیز که آی‎کیویی در حد جمادات داشته و مانند پینوکیو با هدف کسب درآمد یک‎شبه دست به چنین کار غیر عادی زده بود با تلفن همراهش با منزل دختر تماس گرفت و خواستار یک کیف پر از پول و طلا شد. پدر و مادر طرف هم گفتند همین حالا. و بعد با پلیس تماس گرفتند و پلیس هم جای پسر را از طریق موبایلش شناسایی کرده و آرزوی او را نیمه‎تمام گذاشت. کارشناسان می‎گویند اطفالی که دارای هوش نازلی هستند نباید به اینترنت دسترسی داشته باشند.
3- به این اخبار که در یک روز مخابره شده است، دقت فرمایید:
- سی ان ان، جان مک کین نامزد انتخاباتی آمریکا را سیاستمداری بد دهن خواند؛ چراکه وی زمانی سناتور چاک براسلی را یک "احمق عوضی" خواند؛ سال گذشته خطاب به جان کورنن، نماینده تگزاس در سنا، فریاد زد "لعنت به تو" و در سال 1999 خطاب به یک سناتور دیگر گفته بود فقط یک احمق می تواند چنین بودجه ای سرهم کند.
- جنجال در اردوگاه دموکرات‎های آمریکا؛ هیلاری کلینتون خطاب به اوباما: خجالت بکش!
- نیکولای سارکوزی رییس جمهور فرانسه در مشاجره لفظی با یک شهروند فرانسوی که با او دست نداده و گفته بود نزدیک من نیا، درگیر شد و با وی الفاظ توهین آمیز ردوبدل کرد.
به نظر می رسد لازم باشد سیاستمداران این چنینی، خود را به یک کلینیک روان درمانی مجرب معرفی کرده و تحت درمان طولانی قرار گیرند چرا که درمان مقطعی سودی نخواهد داشت و بیماری آنان را برگشت پذیر خواهد کرد. در ضمن لازم است همه آنان دقیقاً روانکاوی شوند تا معلوم شود این ناهنجاری‌های رفتاری از کجا نشأت می‌گیرد. کارشناسان می‌گویند مشاجرات دوران کودکی به ویژه آنهایی که در راه مدرسه اتفاق می‌افتد و به برخورد فیزیکی مثل پنجه انداختن، گیس کشی، نیشگون زنبوری (در مورد دختران) و سقلمه به ناحیه پهلو و فرق سر، اردنگی و کف گرگی (در مورد پسران) می انجامد در میان‌سالی به شکل بددهنی بروز خواهد کرد.
4- چارشنبه سوری در راه است. خبر می رسد پژمان اینا به اتفاق کامبیز اینا متفقاً 5 کیلو سرنج، سه گونی شن، 10 حلقه چسب برق و مقادیر معتنابهی مواد لازم دیگر از همین حالا خریداری نموده اند تا در شب چارشنبه سوری حال بچه‌های محله بالایی رو بگیرن و موتورشون رو بذارن پایین؛ البته به شرط حیات و به شرط سالم بودن چشم و چار و دست و سایر اعضایشان.
5- یک نماینده پارلمان اسراییل: جنگ جدید "اسراییل" علیه لبنان حتمی است.
آگاهان می‌گویند به نظر نمی‌رسد خیلی هم حتمی باشد؛ چراکه هنوز روح خبیث ارتشیان اسراییلی که سال گذشته تلف شدند، در خواب، اولمرت را دچار کابوس می‌کنند و آنان که نیمه نفله شدند هنوز از بیمارستان مرخص نشده و غرامت خود را دریافت نکرده اند که دوباره چنین اتفاقی بخواهد بیفتد. تازه هنوز ورژن جدید تانک مرکاوا که اسراییل مدعی بود غیرقابل انهدام است و ده تا ده تا منهدم شد به بازار نیامده که سربازان اسراییلی در صورت وقوع جنگ بتوانند سوار آن شده و پا به فرار بگذارند! خبر متأخر: اعلامیه عجیب وزارت خارجه رژیم صهیونیستی: گزارش آژانس نشان دهنده تلاش ایران برای ساخت سلاح هسته ای است!

/ 0 نظر / 77 بازدید