قدغن شدن خواب از برای رفرمیست‌ها

       یکم: فی‌الحال دسته جات مختلفه پلتیکی اعم از یمین و یسار هر کدام به نحوی خیز برداشته‌اند تا به اندرون مجلس هشتم شوری جهش بنمایند. در جانب یمین، خیال‌ها از فتح راحت است و در جانب یسار هشیاری به حد اعلی رسیده تا جایی که برخی لیدرها، قهوه ترک استعمال نموده، هرگونه خواب اعم از قیلوله، چرت، سنه، نعاس و نوم را بر خود حرام نموده‌اند تا خدای نخواسته تغییری در اوضاع حاصل نشود. آن خواب معروف را که خاطر شریف‌تان هست؟


      دویم: نقل است که در اجلاس شرم‌الشیخ سر ضیافت ناهار از منوچهرمیرزا پرسیدند: چه میل می‌نمایید؟ فرموده باشد: Rice. عرض کردند: Rice هست لیکن به ته‌دیگ سوخته می‌ماند. منوچهرمیرزا اخمی کرده و فرموده باشد: نخواستیم. رحمت‌الله‌علیه.


       سیم: این سِر خاویر صولانا فی‌الحال یک چشم اشک و یک چشم خون است؛ بسکه التماس نمود اگر تعلیق دایم نمی‌نمایید لااقل تا آن هفته معلق بفرمایید؛ گفتند نمی‌شود. گفت تا دو روز دیگر؛ گفتند نمی‌شود. گفت تا امشب؛ گفتند نمی‌شود؛ لذا دپرس شده هنوز اشک می‌آید.


       چهارم: عمل یک اوستادی که سابقاً در کار رسم و نقش و جان‌بخشی به طام و جری بوده، عمری به هنر دربار خدمت صادقانه نموده و از سن تقاعد و بازنشستگی عبور نموده، « منکم من یتوفی » را جواب کرده، به « ارذل العمر » رضایت داده، نزدیک بود مجامع علمی را به آشوب بکشاند؛ لیکن طلاب جوامع علمی کظم غیظ نموده عبور کردند؛ خداوند خیرشان دهد. لازم است عده‌ای از شباب خوش‌مغز مملکت، در طریق انیمیشن بیفتند تا حاجتی به استعمال چنین اساتید معمر و فرتوتی نباشد. اساتید مذکور شایسته‌تر است این ته‌عمری را زیر اشجار باغ ملی قدم زده از هوای مطبوع پایتخت لذت ببرند. قومپانی والط دیزنی، کارتون با ابعاد ثلاثه می سازد ما به یک پدر ژپتو بسنده نموده‌ایم.

/ 8 نظر / 21 بازدید
ميرزا قلم الدوله

سلام حضرت مستطاب رئوس الابزار قلی خان راپورت چی؟؟!! اعلی ا... مقامک الشریف مدتی است که از راپورت های شما مسموع و مبصور گشته شوق فراوانی به جهت ارتباط مضاعف با جناب شما هم از جهت حظ و لذت مضاعف از حلاوت طنوز پليتيکيه شما وهم به جهت منور ساختن حقير در راه طنز دارم لازم به ذکر است اين حقير فقط يک مقاله يا راپورت در بدايت راه مکتوب کرده ام که آن را در همون وبلاگ مذکور نهاديم... از مساعدت شما سپاس گذاريم...

حميدرضا

سلام. واقعا به نظر شما توهين کردن به يک نفر به خاطر رنگ پوستش صحيح هستش؟ به نظر شما امام علی (ع) در زندگيشون حتا يکبار اين کار رو حتا با بدترين دشمنانش انجام داد؟ لطفا توی طنز حداقل نژاد پرست نباشيد ...شاد باشيد

علی

سلام ای ول ! دم شما گرم . این پست کلی باحال تر از قبلی بود . مخصوصا مورد دومش !!!! د ر مورد آخر هم هستند بچه های با جنمی که در این حیطه کار کنند . یک نفر هم که به تازگی آمد به وطن و کلی خوش آمد و قرار شد بماند . بعید می دانم بدون حضور این حضرت اجل درکار مملکت خللی وارد شود . راستی در مورد اول هم کاش یک کسی پیدا می شد به این جماعت اصول گرا ، گرای صحیح می داد که این خوش خیالی شاید به ندامت بیانجامد . کمی حواستان را جمع تر ! کنید . +++ راستی اگر آن تصاویر را نیافته اید من بروم پیدا کنم . ولی چون یحتمل نسخه کیهانیش کیفیت ندارد گفتم شاید در خود دفتر روزنامه بتوانید نسخه اصلی یا یک نسخه با کیفیتش را بیابید . ما منتظریم قربان !! به امید آسمان آبی فردا ...

تقی دژاکام

سلام حالی وافر دست داد از اين تغيير قالب مر مريدان را . دم شما و دم طراح گرم که علاقه ما را به خواندن وبلاگت بيشتر کردی.

عدالت جو

سلام مطالب جالبی می نويسيد . به وبلاگم سر بزنيد ممنون ميشم. راستی يه رفيقی داريم که طنز مينويسه . اگه کمکش کنيد خوشحال می شم ( و می شه) اينم وبلاگش www.zabanesabz.parsiblog.com فعلا يا علی

آدم مهم

قالب نو مبارک لذت بردیم از مطلبتون احساس کردم این مطلب آخری متنوع تره و بدون برانگیختن حس جنگ طلبی کیهانی آدم میشه خوندش خدا شما را حفظ کنه برا اسلام راستی عجب کامنتی گذاشته بودين تو وبلاگ اين رفيقمونhttp://www.sfo.ir کسی را می خوای نابود کنی یه کم رحم هم داشته باش!

منوچهر انتظار

خوشمان آمد دستور فرموديم سايتمان را آب و جارو زنند گليم ها را بگسترانند تا شما را پذيرا باشيم هوادارانمان نیز میتوانند دورادور حاضر و ناظر باشند تا آنچه ناديدنيست آن بينند ونگويند که ما با راپورتچی های هوادار نداريم!