پیشروی نیروهای زمینی اسرائیل در پر جمعیت ترین نواحی غزه

بنا بر گزارش ها نیروهای اسرائیلی به حملات هوایی و زمینی خود به نوار غزه ادامه داده و بنا بر گزارش ها نیروهای زمینی اسرائیل در حال پیشروی در پرجمعیت ترین نواحی نوار غزه هستند.
دود سیاهی در حومه شرقی شرق غزه به آسمان بلند شده است و زد و خوردهای پراکنده در این ناحیه بین سربازان اسرائیلی و پیکارجویان فلسطینی گزارش شده است.
یک سخنگوی ارتش اسرائیل گفت سربازان اسرائیلی در حال ادامه پیشروی در مناطق شهری هستند چون رزمندگان حماس بیشتر در این نواحی پنهان می شوند.
در همین حال هواپیماهای اسرائیلی در تلاش برای منهدم کردن تونل هایی که فلسطینی ها برای قاچاق اسلحه از آن استفاده می کنند، به بمباران مناطق نزدیک به گذرگاه مرزی رفح، بین غزه و مصر، ادامه می دهند.

/ 3 نظر / 49 بازدید
farid

سلام بلاگه جالبی داری.خوشحال میشم اگه یه سری هم به من بزنی. راستی اگه تونستی از طریق فرم عضویت ,عضو هم بشو. یه دنیا ممنون[گل][گل][گل][گل]

کنج دنج

سلام دوست قدیمی و دانا.بعد از مدتی باز توانستم وب گردی کنم وخب البته یکی از جاهایی که حتما سر میزنم اینجاست.چه خوب که شما هم حنجره ای شده اید برای رسانیدن فریاد غزه.پایدار باشید و سربلند خوشحال میشم به من هم سری بزنید

خسروبیگی

http://persianbloggers.blogspot.com/2008/11/satire-p.html با سلام خبرخوان طنزنویسان در پرشین‌بلاگرز ارائه شد. از این پس آخرین مطالب وبلاگ شما همانند در روی سایت پرشین‌بلاگرز یا توسط فید در خبرخوان مورد نظر شما قابل مشاهده خواهد بود. بعلاوه نام وبلاگ شما نیز در میان لیست وبلاگ‌های این دسته قرار دارد.