شجره نامه تونی بلر

1- اولین گروه جداشدگان مجاهدین خلق از عراق به فرانسه رسیدند.
 گزارش می رسد این جداشدگان قبل از این که کل منافقین خلق به طور فله ای از عراق اخراج شوند زرنگی کرده و خود را اخراج کردند. پیشنهاد می شود این گروه جداشدگان در اولین دیدار خود به ملاقات آقای سارکوزی بشتابند و از محضر ایشان کسب فیض کنند؛ هرچه باشد آقای سارکوزی سردسته زرنگان فرانسوی است و مخ زدن را خوب می داند و منافقین می توانند برای ادامه فعالیت های بشردوستانه و تروریستی خود از تعلیمات حضرت ایشان بهره بگیرند. از فرانسه همچنین گزارش می رسد مرکل آلمانی برای فرانسوی ها مهمتر از سارکوزی است. دلیل این مسأله احتمالاً آن است که خانم مرکل به یک ازدواج راضی بوده اما آقای سارکوزی همواره سروگوششان به اطراف حرکت می کند و به احتمال، همسر سوم - چهارم ایشان یعنی خانم کارلا برونی هم به زودی بیوه خواهند شد. باز هم از تشعشعات آقای سارکوزی نمونه خبر می رسد طالبان گفته اند جناب آقای سارکوزی یک قول هایی به ما دادند اما به برخی از آنها عمل نکردند. از جزییات قول های آقای سارکوزی خبری در دست نیست اما احتمال می رود قول هایی مبنی بر زمینه سازی برای ازدواج مجدد طالبان در فرانسه داده شده باشد و طالبان فعلاً در خماری شدید به سر می برده باشند.
2- گربه‏های ایران رتبه اول نمایشگاه گربه بلغارستان.
به گزارش اکثر خبرگزاری ها گربه های ایرانی در این نمایشگاه توانستند با کسب امتیازاتی همچون شبروی، دستبرد مؤثر به زباله های خانگی، سرفروبردن متبحرانه به داخل سطل های زباله مردم به گونه ای که در آنها ساقط نشوند؛ التماس مکرر و عمیق برای کسب وعده های غذایی بیشتر و بالاخره ستیز دلیرانه با سایر گربه ها برای تعیین حوزه اختیارات و عملکرد خود، رتبه نخست نمایشگاه صوفیه پایتخت بلغارستان را کسب کنند و دم خود را  به عنوان فخرفروشی به گربه های لوس اروپایی و کانادایی بالا بردند. گربه ایرانی یکی از زیباترین و گرانقیمت‌ترین نژاد گربه خانگی در اروپا محسوب و یک بچه گربه نژاد اصیل ایرانی در بازارهای اروپا 1000 تا 1500 یورو معامله می‌شود.
3- 500 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در بافت های فرسوده.
احتمال می رود خارجیان سرمایه گذار کننده در بافت های فرسوده ایران، دچار نوعی سفاهت شده باشند که معنی آن نداشتن تدبیر منزل و فقدان قدرت تصمیم گیری برای کاربست پول و سرمایه در سودآورترین زمینه اقتصادی و قابل برگشت پذیر تشخیص دادن! محل سرمایه گذاریست.
4- نرخ بیکاری با سوادان 11.6درصد ، بیسوادان 2.8 درصد.
گزارش می رسد در پی اعلام این خبر، تحولات عمده ای در آموزش عالی در حال رخ دادن است و دانشجویان دانشگاه های مختلف از رفتن به سر کلاس طفره می روند و اساتید در دفترشان چای و قهوه می نوشند و بنابراین ممکن است به دلیل بیکاری اساتید، آمار بیکاری درس خوانده ها از اینی که هست هم بیشتر شود. باز هم گزارش می رسد سر چهارراه ها پرشده است از جوانانی که تا دیروز پشت میز کلاس درس و بحث نشسته بودند و امروز آنجا ایستاده و درجا دمبل می زنند تا بازوهایشان بیش از پیش متورم نشان داده شده و مشتری پیدا شود. این جانب برنازاده هم که در ابتدای راه قرار دارم از امروز به بی علاقگی مفرط نسبت به درس و اصولاً یأس فلسفی دچار شده ام و دلم هوای لگد کردن گِل اعلا برای پشت بام خانه های فرسوده نموده است.
5- این فیلم فتنه، عجب فتنه ای به پا کرده و عجب مسلمانان را علیه خود شورانده است. گزارش می رسد عدو سبب خیر شده ( قهراً خدا هم خواسته) و قرآن در هلند کمیاب شده است. مردم می خواهند بدانند این قرآن چیست که توهین نمی کند اما این قدر به او توهین می شود؟ کارگردان و تهیه کننده فیلم دنبال سوراخ موش می گردند و پیدایشان نیست. گویا از سرنوشت سلمان رشدی خبر نداشته اند که چنین فیلمی را تولید کرده اند. آگاهان می گویند یک روز نشست و برخاست هر هنرمند عقده ای با رشدی مرتد و آشنایی با زندگی فلاکت بار او، حساب را دستش خواهد داد.
6- 2.6 میلیون دلار بابت پیتزا دات کام.
یک آدمی که در سال 94 اصلاً نمی دانسته دامنه و شبکه چیست و می خواسته 20 دلار پول خردهایش را بستنی بخرد اما گفته خوب است دامنه بخرم پیتزا دات کام را خریده و حالا که ملتفت شده می تواند با آن بیزینس کند در یک مزایده، آن را 2.6 میلیون دلار فروخته است. وی که احتمالاً سواد چندانی هم ندارد به خبرنگاران گفت: "طبیعی است که این معامله زندگی من را تغییر می دهد."  او ادامه داد: اکنون پشیمان است که در دهه 90 آدرس های بیشتری نخریده است. این برنازاده برای جبران خرابی های ناشی از بی پولی در زندگی اش به تأسی از این مرد مریلندی امروز تصمیم گرفت دامنه برنازاده دات آی آر را در اینترنت به حراج بگذارد؛ آخرین پیشنهاد واصله 5.5 دلار بوده اما امیدوارم تقاضاها فزونی بگیرد.
7- سایر اخبار:
 - آیا اسلام نیازمند کمک پاپ برای اصلاح دینی است؟ ( 1- بله   2- خیر  3- آف کورس    4- به هیچ وجه.)
- جنین انسان و حیوان در بریتانیا خلق شد. (در پی اعلام این خبر، تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس با مراجعه به علمای انساب خواستار پرینت شجره نامه خود شد.)
- کتاب خاطرات علی دایی به بازار می‌آید. (خبرهای تأیید نشده حاکیست نسخه ای 45 هزار تومن. بیزنسه دیگه. نمی خوای نخر.)
- ارتباط صنعت و دانشگاه تسهیل می شود. (با چی؟ با بیزاکودیل؟)
- عبدی و شریفی‌نیا به «اخراجی‌ها» 2 می‌روند؛ (خدا به خیر کند.)

/ 0 نظر / 65 بازدید