دایری درس قرآن در بنتاغون

    اطلاع حاصل نمودیم کابوی های بلاد اتازونی در وزارت حربیه که به قاعده پنجاه سال است آتش حرب و مداخله در اقصی مکان عالم افروخته و گرم نگه داشته اند قصد نموده اند حلقه درس قرآن تأسیس نموده ، خوانشی جدید از مصحف کریم ارائه دهند که احدی از رعایای مسلم من البدو الی الختم قرائت ننموده باشد. در اعلانی که از جانب قسم فرهنگ و معارف وزارت حرب اتازونی صادر شده خصایص منحصر به فرد این درس و مدرسه بی نظیر به شماره آمده است که این میرزا جهت تنویر افکار اقدام به بازنشر آن می نماید؛ تقبل الله منه و آجره الله :

    اولاً؛ قرائت مذکور مسمی به قرائت مرحوم ابن صهیون شامی به روایت ابوالحرب مغربی است که از دایره قرائات شذوذ هم خارج و در زمره اسرائیلیات است.

    ثانیاً؛ لسان این قرائت چیزی بین عبری و آنجلوساکسونی و به لهجه اهالی افرنسیه و ژرمن پیش بینی شده است.

    ثالثاً؛ آیات رأفت و رحمت در آن مفقود و در عوض تا بخواهید تحریض و تنبیه به حرب ابتدایی بدون التفات به رأی و اجماع رعایای عالم به وفور در آن موجود است.

    رابعاً؛ این قرائت، اصل را بر محاربه می داند الا ما خرج بالدلیل.

    خامساً؛ شأن نزول آیات آن بر اساس مانیفست و تصمیمات خودانگیخته و منافع صهاینه کرام می باشد.

    سادساً؛ منهج تفسیری آن در هر دوره نشأت گرفته از برداشت صدر اعظم عاقل همان دوره است که به هر طریق حتی به حکم دیوانعالی به حکومت نایل می شود و البته تصمیمات بخردانه زیاد اخذ می نماید.

    سابعاً؛ احسن القصص آن، قصه دلدادگی لئوناردو دی کاپریو خوش تیپ در محل اغراق سفینه طایطانیک است که عامل قطع ید کثیری از نسوان مغربی شده است.

    ثامناً؛ فقه اللغه‌ی آن بر اساس فهم جناب هنری کیصینجر کبیر از واژگان پلتیک و بین الدولی است.

    تاسعاً؛ آیات الاحکام آن شامل احکام مربوط به کیفیت تعدی و اشغال مناسب و سریع یک مملکت بی دفاع و وظیفه جنود مهاجم در قبال مهجم علیه و مهدورالدم بودن ابنای ممالک تشغیل شده و ایضاً نحوه ارسال جواسیس در قالب مفتشین امم متحده و غیرذلک و براندازی دولی که بأی نحو کان با حکومت کابوی‌ها و صهاینه در عناداند می باشد که فهم این فقرات هم مبتنی است بر اصل اولیه ) هر که با ماست از ماست و هر که با ما نیست لامحاله بر ماست(.

    عاشراً؛ مدیر این مدرسه جناب سر هانتینگتون اعظم، و تلامیذ، جمیع علاقه‌مندانی هستند که به سیره عقلا و قواعد عقلانی هیچ تقیدی ندارند. در ضمن برای تدریس درس مهم صوت و لحن از محضر اوستاد مایکل جکصون  دعوت به عمل آمده است؛ رجائاً به این که تقبل بفرمایند. خروجی این کالج شخصیت هایی همچون بوش اول و آخر، رامسفیلد مظلوم، بولتون مردود و غیرذلک من الرجال می باشند.

این میرزا به نوبه خود تأسیس این مدرسه که نوآوری شگفتی محسوب می شود را به وزارت الحرب اتازونی تبریک گفته به دوستانی همچون علی میرزای افشاری و آمیز ابرام خان نبوی و اخیراً آقا شهرام جزیره العرب و سایرینی که فرصت تکرارنشدنی خدمت در آن سوی بحار را یافته اند توصیه اکید می نمایم پیاله آب در دست دارند زمین انداخته به درس مذکورمشرف شوند که تأخیر موجب ندامت است. توفیق آن عزیزان را از درگاه ابلیس مسألت می کنم.

/ 23 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آناهيتا

سلام آقای ميرزا بنويس راستش من تنها چيزی که از اين مطلبتون فهميدم اينه که ُ طنز بود و اين که به نظرم می خواستيد بگيد غربی ها يه کاريائی رو انجام می دن که ما بايد انجام بديم اما به يسری دلايل اونجری انجام نميديم ، من درسته که يه تاريخ نگارم اما علاقه ای به سياست ندارم هرچند قبول دارم که سيست قسمتی از تاريخه ولی خوب فکر نمی کنم ديگه بيام و وبلاگتون رو بخونم البته شرمنده ولی الان هم که اومدم به پيشنهاد آقای دژکام و کنجکاوی خودم بوده در آخر می خوام ۲ پيش نهاد بدم ۱ فونت خطی که با اون تایپ می کنيد رو عوض کنيد ، به نظرم اگر کمی درشت تر بشه بهتر چون خيلی ريز و کم رنگه ۲ ادبياتتون خيلی سخته افرادی که زير دیپلم هستن مثل من کم ميفهمن شما چی ميگيد اين ها فقط ۲ پيش نهاد بود اميدوارم از رک گوئی من ناراحت نشده باشيد به من هم سر بزنيد http://diyaremehr.mihanblog.com/

مهرآبان

سلام دوست عزیز آپ کردیم .سال نو را پیشاپیش تبریک میگیم.منتظریم. به دور لاله قدح گیر و بی ریا می باش به بوی گل نفسی همدم صبا می باش نگویمت که همه ساله می پرستی کن سه ماه می خور و نه ماه پارسا می باش چو پیر سالک عشقت به می حواله کند بنوش و منتظر رحمت خدای می باش

دانشطلب

و سلام بر جانيانی که با اين فونت های ريز قصد کوری خوانندگان می برند! شکم برداشته است که شما از همان عمله وزارت حرب ممالک اتازونی باشيد! از شما بعيد نيست.... از نگارشتان هم که معلوم است از آن خفيه نويسان با سابقه ايد... ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خوب شد مرد تحلیلی با طعم چایی لیمو بر حقی که درباره عمو رسول اجرا شد

يک نفر

استاد به وبلاگ اخراجیها هم سربزن ،اگه حال کردی لینک بده!

تقي دژاكام

سلام بر دوست خوبم برادر راپورتچی ! بهار توبه شکن می رسد ٬ چه چاره کنم ؟ هيچ چيز به زيبايی تبريک سال نو و بهار و عيد و شادی و گل نيست ٬‌ کاش بهار جانها هم زودتر برسد... با دلنوشته ای به مناسبت بهار ٬ تا نيمه فروردين و پايان دو سفر از دوستان خوبم خدا حافظی می کنم . سال خوبی داشته باشيد. در ضمن از ديدن فيلم زيبای خانم انسيه شاه حسيني«شب به خير فرمانده» غافل نشويد.

آرش فهيم

سال نو پيشاپيش مبارک باد.

ميرزا قلي خان

متشکرم جناب فهيم. برای دوستانی که نمی دانند عرض کنم اين آقای فهيم از جهاتی بی نظيرند.

عرض سلام خدمت هم سنگر گرامی وبلاگ ساده ای داريد اميدوارم همينطور بتوانيد اشاعه فرهنگ جبهه ودفاع مقدس باشيد

گمنام آشنا

عرض سلام خدمت هم سنگر گرامی وبلاگ ساده ای داريد اميدوارم همينطور بتوانيد اشاعه فرهنگ جبهه ودفاع مقدس باشيد