لغو برنامه دیودونه، به دلیل شوخی‌های ضدیهود، در چند شهر دیگر فرانسه

شهرهای نانت و تور در فرانسه به شهرهایی پیوستند که دیودونه، کمدین فرانسوی، را از اجرای برنامه منع کرده اند.

او که تاکنون به دلیل اظهاراتش علیه یهودیان شش بار محکوم به پرداخت جریمه شده و پیش از این هم چند بار با منع اجرای برنامه روبه رو شده است، قرار بود به زودی تور خود را در شهر نانت آغاز کند.

شهرداران بردو و مارسی هم پیش از این اجراهای او را در این شهرها لغو کرده بودند.

به تازگی فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه، خواهان قانونی کردن این ممنوعیت ها از سوی مقام های فرانسوی شده بود.

دیودونه، کمدین جنجالی فرانسوی، درباره اتاق های گاز شوخی کرده و به استهزای قربانیان و نجات یافتگان هولوکاست متهم شده است.

در اواخر ماه دسامبر، دیودونه در بریتانیا هم خبرساز شد، زمانی که نیکولاس آنلکا هنگام شادی پس از زدن گل، با دستش حرکتی کرد که دیودونه ابداع کرده بود و متهم شده بود که حرکتی شبیه سلام نازیهاست.

آقای انلکا گفته بود این حرکت صرفا ادای احترام به دیودونه بوده است، نه سلامی ضدیهود.

روز دوشنبه، مانوئل وال، وزیر کشور فرانسه به فرمانداران و پلیس شهرهای فرانسه هشدار داه بود که اگر برگزاری برنامه های دیودونه احتمال برهم ریخته شدن نظم عمومی را در پی داشته باشد، جلوی آن را بگیرند.

گفته می شود برنامه کمدی دیودونه، با عنوان دیوار، حاوی مجموعه ای از ارجاعات موهن به یهودیان است.

با وجود بدنامی دیودونه، شهرت این کمدین تا حدی است که گزارش شده است که ۵ هزار بلیت برای اجرای او در شهر نانت به فروش رسیده بود.

/ 5 نظر / 90 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────────────┌ │ امام صادق علیه السلام فرمودند │ │ غیبت آن است كه درباره برادرت چیزى بگویى كه خداوند آن را پنهان كرده است │ │ میزان الحكمه حدیث ۱۵۵۱۰ │ ┘────────────────────────────────────────────└

ملکان

تو دیوونه رفتی یه شب بی نشونه می خواستی که قلبم پریشون بمونه!!!

مجمع پيروان مهدي موعود (عج)

مدير محترم وبلاگ سلام عليکم مجمع پيروان مهدي موعود (عج) در راستاي فعاليت هاي مهدوي و قرآني خود و همچنين براي مبارزه با ناتوي فرهنگي و نيز مبارزه با فِرَق ضاله، دست ياري به سوي شما عزيزان که براي مقدمه سازي نهضت مهدي فاطمه (س) دلي در تب و تاب داريد، دراز مي کند. هم اکنون پيوند به پايگاه شما در قسمت "لينکستان مهدوي" وب سايت مجمع قرار گرفته است. نظر به همسو بودن دغدغه ها و اهداف، خواهشمنديم شما نيز متقابلا با تبادل پيوند به گسترش فعاليت هاي فرهنگي و آموزشي اين مجمع کمک کنيد. با سپاس بيکران روابط عمومي مجمع پيروان مهدي (عج)

علي عمار

باسلام واحترام» از شما جهت بازديد از پايگاه خبري عمار وتبادل لينك دعوت بعمل ميايد لذا منتظر نظرات و انتقادات و لينك شما هستيم .التماس دعا/ياعلي تا بعد aliammar.blogfa.com

علي عمار

باسلام واحترام» از شما جهت بازديد از پايگاه خبري عمار وتبادل لينك دعوت بعمل ميايد لذا منتظر نظرات و انتقادات و لينك شما هستيم .التماس دعا/ياعلي تا بعد aliammar.blogfa.com