بزرگداشت وولنتاين ممنوع

1- هکرهای ذلیل‌مرده بعد از حال‌گیری روز کریسمس، آرام ننشسته و حس سادیسم‌شان، آنان را به سمت خرابکاری در روز وولنتاین - روز عشّاق - می‌کشاند. هکرهای پلید در فکر تولید و ارسال ویروس‌ها و اسپم‌های غیربهداشتی‌ای هستند تا در روز وولنتاین که همه عشّاق جهان در خلسه به سر می‌برند و در همان حالت به یکدیگر تبریک می‌گویند حالت خلسه‌شان را به هم زده و آنان را به خود بیاورند. بنابراین آقایان و خانومای عاشق یا روز وولنتاین شان را جابه‌جا کنند یا در این روزها اساساْ ایمیل‌شان را چک نفرمایند که خطر هرگونه حال‌گیری موجود است. 

۲- سيگار و لوازم پژوهشي براي گمرک تفاوتي ندارد. این مطلب را یک پژوهش‌گر و مخترع جوان گفته که یک فقره آدم آهنی یا همان روبوت ساخته است که در پزشکی کاربرد دارد. وی گفته سه ماه موتورهاي ما در گمرک ماند چون گفتند بايد 40 درصد گمرکی بدهيد؛ در حالي که اگر بخواهي خود ربات را وارد کني فقط 4 درصد گمرکي مي‌دهي. از آن‌جا که در مملکت پژوهش‌خیز و نابغه‌مدار و مغزنگهدار ایران چنین اتفاقاتی روتین و معمولی محسوب می‌شود پیشنهاد می‌گردد هزینه گمرکی اقلام ذیل با هم برابر اعلام شود:

الف- گمرکی واردات سیب‌زمینی پشندی استرالیایی پوست نازک با گمرکی آی‌سی کیت‌های قلب مصنوعی؛

ب- گمرکی یک رقم هویج زردک مخروطی کلاه سبز اروگوئه با گمرکی لامپ فلورسنت چراغ اتاق عمل؛

ج- گمرکی دسته بیل مکزیکی با گمرکی اورانیوم غنی شده تأسیسات هسته‌ای نطنز؛

د- گمرکی پالان الاغ چابک برزیلی با گمرکی نخ بخیه نازک و نامرئی مخصوص جراحی چشم؛

ه- گمرگی وزنه‌های بادی‌بیلدینگ و تأسیسات مربوط به ورم بازوها با گمرکی کتب دانشگاهی رشته سلول‌های بنیادین...

در این راستا بهتر است مسئول مربوطه گمرک یعنی همینی که الان هست به شدت ابقا گردیده و برای او دستیاران و مشاوران زبردستی که از آموزش و پرورش استثنایی کشور انتخاب می‌شوند گمارده شوند.

۳- سرويس سرگرمي جديدی از سوی کمپانی والت ديزني برای تلفن‌های همراه خانم‌ها روانه بازار گردید. آگاهان می‌گویند احتمالاً از این سرویس استقبال نخواهد شد و به سرمایه و سودآوری نخواهد رسید؛ چراکه اساساً خود تلفن همراه برای خانم‌های محترمه کارکردهای مختلفی از قبیل سرگرمی، انبساط خاطر ، احوال‌پرسی ، درددل، آموزش پزشکی و آشپزی، مشاوره روانی، تحصیلی و اطلاع از احوال دیگران و صدها چیز دیگر دارد و یک گوشی نوکیای سی‌هزار تومانی همه این سرویس‌ها را برای خانم‌ها ارائه می‌دهد و نیازی به طراحی و ارائه سرویس جدیدی نیست.

۴- در سینماهای نمایش‌دهنده فیلم‌های جشنواره فجر امسال، تجهیزات پیشرفته ضدفیلمبرداری تعبیه شده است و فیلمبرداران داخل سالن ها و عرضه‌کنندگان سی‌دی‌های قاچاق فیلم و به خاک سیاه نشانندگان تهیه‌کنندگان فیلم‌ها، امسال مجبور خواهند بود دوربین‌های خود را یا در جوراب خود پنهان کنند و هنگام پخش فیلم، پای خود را نود دقیقه در آسمان نگه دارند یا دوربین را دست بچه‌‌های خردسال خود بدهند و فیلم را با لرزش بسیار ضبط کنند یا دوربین را در جیب خود پنهان کنند و از طریق سوراخ مربوطه ضبط کنند که در این صورت مجبور خواهند بود نود دقیقه بایستند و خود را به عقب متمایل کنند و جیب خود را به سمت پرده نقره‌ای بگیرند یا اساساً بی‌خیال این کار شوند و پی شغل دیگری بروند.

/ 3 نظر / 5 بازدید
شيلا فاطمی

مهدی

هميشه خوب می نويسی عزيز «به خوبا سر ميزنی...» به ما هم سر بزن...!

ايرج

سلام خيلی مخلصيم ميرزا