رابطه نافله شب و غلبه بر تیم برازیل

- مملکت سوییس عنقریبٍ دارایی های این میرزا را هم مسدود خواهد کرد. این مسدودی شامل دو رأس استر چالاک، یک کره یابو، یک منزل استیجاری  در اصفهان، یک قواره کرباس ندوخته، یک خط کارکرده ایرانسل، یک کرور استقراض از صرافی ها و یک خرمن علوفه تازه چارپاست که الیوم برای انسداد در اختیار سویس قرار میگیرد. آنچه را هم که از دولتمردان ایرانی مسدود کرده گوارایش باد.
- قلیون "برهان غلیون" رییس آشوبگران سوری که از افرنسیه فرمان آشوب می دهد منبعد فاز نداده، اهل دود را سرگیجه نمی دهد چرا که چاپار الکترونی اش مهکوک و عاشقانه هایش به هیلاری خاتون کلینتون نقل محافل شده، منبعد شرم دارد از خارجه بگوید لنگش کن. وقتی به رغم توقف اطلاق النار، پولهای کثیف سعودی و قطری شهر را دوباره به آشوب کشید حقانیت بشار الاسد برای جهانیان فریاد شد، رجب غیر طیب دروغان چشم وا کرد و میراث دموکراسی خواهی خویش را دید. مملکت شام به قوه الهی با اصلاحات اسد خواهد ماند. "الشام مع الأسد أو لا أحد."
- مرحله دویم جهتمندی اجرا می باید بشود یا خیر؟ شیر، الیوم به وزن900 غرام 1000 تومان است؛ بنده همان به که ز تقصیر خویش، از منبع بنوشد و زیر لنگ جناب گاو هنگام نشستن، مرحوم شود.
- قیمت ذهب و فضه، الیوم تحت شعاع شمس اسلامبول و بغداد است. اگر اشتون خاتون -اخیراً محجوبه- خندان بیرون بیاید سکه مطلا بقاعده سکته سکه داران افت کرده، اگر گریان باشد دامادهای ایرانی باید به حبس بروند. ای تفو بر این سیاست که نرخ زیورآلات زنان را همو تعیین میکند.
- میلیشیای منافق، الیوم در به در عالم است و مریم خاتون دیگر چارقد قرمز ندارد به سر کند بسکه خانه به دوش است و چارقدهای نفاقش گم شده. "رفیق مسعود" که پیدایش نیست و در زیرزمین تاریخ منتظر محاکمه است. کمپ غصبی اشرف در عراق دارد از لوث قاتلان رعیت ایران و عراق پاک و زمین های اشغالی به صاحبان گیوه پای عراقی مسترد می گردد ان شاء الله.
- شباب مصری، الیوم بعد اقامه جمعه ازهر به میدان تحریر سرازیر شدند تا مستقیماً طنطاوی را مخاطب کنند: "الشعب یرید، الثورة من جدید" یعنی که ای آفتاب لب بام قاهره به شرم الشیخ برو و انقلاب شباب را بدانان وابگذار قبل از آن که به قفس درآیی ( با اندکی تصرف - مترجم).
- خاوری بیاید یا نیاید لازم است روزنه های تجدید فساد مسدود شود. محاکمه مفسدان به جای خود اما مهکوک شدن رموز صرافی مردم هم نشان از این دارد که منافذ هنوز باز است. آقایان به جای مچ گیری لازم است به بستن طرق کج دستی بیندیشند.
-  نهضت "نامه نویسی" فروکش کرده، یحتمل قلم و دواتهایشان خشکیده، انگشتهایشان واریس مزمن گرفته، حس مکاتبه شان عقیم، قامپیوترهایشان میکروبی و سوادشان مرطوب گردیده. جماعت نامه نویس سابقاً آنارشیست که قاعدتاً قبل از آشوب بایستی نامه می نگاشتند حالا که مقهور ملت شده اند دست به نامه برده اند و این یعنی شیپور را از دهانه گشاد آن نواختن.
- وزیر نفط گفت شیر نفط ایران با یک نخ به اجلاسیه آتیه بغداد مرتبط است تا اگر حرف زیاده در آنجا زده شد و اخبار حکایت از به سر عقل آمدن واحد زاید بر خمسه (5+1) نداشت شیر فلکه مذکور با یک اشاره مسدود شده، اوضاع انرجی عالم سه سوتیتاً به چالش کشانده شود بعون الله.
- انتصاب افرادی در مناصب دولتی که دوسیه شان در عدلیه مفتوح است مثل شوخی گرفتن جلسه سؤال و استماع در مجلس شوراست که لختی بیایید با هم صفا کنیم شب عیدی! مملکت بحمد الله قحط الرجال نیست؛ همین میرزا بقاعده آن رییس دفتر کذایی، توان اداره یک دوجین وزارتخانه را دارد لیکن حالیاً ظرفیت های مکتوم او همینطور بالقوه مانده.
- نافله شب لزوماً نمی تواند ربطی به فتح تیم برزیل داشته باشد. ضمن آن که ممکن است در تیم فعلی هم کسانی باشند که نافله بخوانند، چله نشینی کنند، ختومات مجربه بردارند، باطل السحر بدانند، انگشتر عقیق در انگشتان راست داخل نمایند، دائم الذکر، دائم الوضوء و مستجاب الدعوة باشند؛ شما از کجا خبر داری ژنرال؟
- سفر استانی دولت به احدی از جزائر ثلاثه، میتواند مقدمه سفر بعدی به استان بحرین باشد. لازم می نماید شیوخ طولاً و عرضاً برجسته خلیج فارسی استعداد خود را برای این سفر مهیا و اعلام نموده، سر موعد مقرر به منظور اهلاً و سهلاً در فرودگاه منامه حاضر باشند و در صورت تأخیر شکیبایی از خود صادر نمایند.

/ 5 نظر / 126 بازدید
سعیدی

با روش شیر خوردنت بشدت موافقم فقط نمیدانم تکبیر بگم یا کف بزنم

سكوت

منتظر شكوه حضورت هستم

زهرا

[نیشخند]بامزه بود همچین کمی تا قسمتی یه سر هم به ما بزنید البت ما به اندازه شما خوش نمک نیستیم[نیشخند]

مرکز توسعه وبلاگ نویسی دینی خراسان جنوبی

معاونت فرهنگی و هنری مرکز توسعه وبلاگ نویسی دینی خراسان جنوبی با همکاری وبلاگ خانه محبت " http://mehreasman.blogfa.com/ " برگزار می کند: مسابقه وبلاگی بهترین خاطره دوران تحصیل شما می توانید بهترین و جالب ترین خاطرات دوران تحصیل خود را از طریق ارسال نظر بر روی وبلاگ میزبان در این مسابقه شرکت دهید. مهلت ارسال خاطرات : 18 اردیبهشت 91 به رسم ادب به سه خاطره برتر که مختصر، جالب تر و از طنز بیشتری برخوردار باشد 3 فلش مموری اهدا خواهد شد.