اصغر غیرگنجی

۱- جرج بوش: مطمئنم که قصد ندارم به ایران حمله کنم.
 - شوخی با بیماران باعث بهبود زودتر آنها می شود.
 - به یارو میگن یه جمله فلسفی بگو؛ میگه: احمق ترین افراد کسانی هستند که به همه چیز اطمینان کامل داشته باشند. میگن: مطمئنی؟ میگه: صد در صد.
2- ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در پی پیوستن حزب اعتماد ملی و برخی گروه های دیگر اصلاح طلب برای حضور در دور دوم انتخابات تغییر نام داد و اصطلاح یاران خاتمی را نیز از عنوان خود حذف کرد. گزارش می رسد در پی شکست پیاپی احزاب دوم خردادی در انتخابات تغییرات گسترده ای در این احزاب در حال رخ دادن است. آگاهان پیش بینی می کنند این تغییرات در صف انتظار به سر ببرند:
- تغییر نام رامین جهانبگلو به حاج سید رامین جهان دیده عدالت خواه.
- تغییر نام نیک آهنگ کوثر به کاوه آهنگر.
- تغییر نام بنیاد باران به بنیاد اشک روان.
- تغییر شعار «همراه شو عزیز» به « اختیار با شماست؛ لطفاً همراه شوید قربان».
- تغییر نام اکبر گنجی به اصغر غیرگنجی.
- تغییر نام یاران خاتمی به یاران خاتمی، کروبی، منتجب نیا، انصاری، موسوی لاری و غیره...
3- حسین رضازاده به خاطر شرکت در تبلیغات ماهواره ای برای یک شرکت املاک در دبی بدجوری تحت فشار است.
وی در جواب این فشارها گفته بابا ما هم خرج داریم؛ مگه چه قدر میدن به ما؟ آخرین گزارش ها حاکیست با پخش این تبلیغ و مراجعه مردان درست هیکل و درشت هیکل دبی و سایر جاها به آژانس مذکور؛ این آژانس با کمبود صندلی وسیع و فراخور استیل مراجعین روبرو شده و تبلیغات خود را از ماهواره پس گرفته است.
4- مسأله تبت کاملا داخلی است.
منابع خبری می گویند ولی برای ایالات متحده مسأله تبت کاملاً خارجیست و به همین دلیل دالایی لاما رییس شورشیان تبت برای آخرین تر و خشک شدن به امریکا سفر کرده است. به نظر می رسد در شورش های اخیر، کف گیر جناب لاما به ته دیگ مراجعت کرده و لذا یک شارژ اساسی، لازم بوده است.
5- راه اندازی وبلاگ عبری "باراک اوباما ".
آگاهان می گویند آقای اوباما درست به مقتضای من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق عمل نموده و از خجالت مخلوقاتی که او را برخواهند کشید و رییس جمهور ایالات متحده خواهند کرد پیشاپیش درآمده است!
6- بازار داغ ولیمه های انتخاباتی.
این خبر مربوط به اسفندماه نیست بلکه مال همین امروز است و بوی مرغ و کباب از همین الان دوباره به مشام می رسد. به گزارش خبرگزاری های مربوطه، در این دور قرار است سفره های انتخاباتی علاوه بر غذاهای قبلی، به غذاهایی همچون سوشی، کیک شکلا، کرپ، سوپ جو، سس ناپلیتن، کباب برگ و خورشت فسنجان آراسته شود. گرسنگان انتخاباتی بشتابند.
7- قطع رابطه سایپا با هلند و دانمارک به خاطر توهین این دو کشور با اسلام.
گزارش ها حاکیست سفارت های این دو کشور همچنان در تهران فعالند اما سایپا - که در نوع خود، یک شرکت نسبتاً فرهنگی به شمار می رود! - در یک اقدام فرهنگی تصمیم به قطع رابطه با این دو کشور گرفته است.
8- سفیر امریکا در عراق: ایران نمی تواند کنترل عراق را بدست بگیرد.
آگاهان:فعلاْ که در دست گرفته است.
۹- برگزاری دوره های آموزشی کارکنان رادیو تلویزیون ملی افغانستان در دانشکده صداوسیمای ایران.
گزارش های تأییدنشده حاکیست طالبان در پوشش کارکنان تلویزیون افغانستان به این دوره آمده و دنبال دوشنبه و چهارشنبه می گردند تا در یک اقدام تروریستی آنها را از هستی ساقط کنند.
۱۰- سایر اخبار:
- زندانی امریکایی پس از 24 سال حضور در زندان، بی گناه شناخته شد.
- ایران از سال 2012 صادرکننده بنزین می شود.(!)
- طرح طبقه‌بندی مهمانداران قطارها در جهاددانشگاهی(؟!) واحد تهران اجرا می‌شود.
- رئیس پژوهشکده نانو فناوری دانشگاه صنعتی شریف؛ پیدا کردن مشکلات(؟!)، مهم ترین وظیفه دانشگاهیان در سال نوآوری وشکوفایی است.

/ 2 نظر / 39 بازدید
سعید

به خدا سوگند آنان که به کمال‌ ، پست جدیدم را فهمیدند در شماره از گناهان تو کمترند ! آپم رفیق ...