فقط دعا کنید

    دوز داروهای آرام‏بخشم را خودسرانه یکی دو واحد افزایش داده‌ام تا بتوانم اندوهی را که واردم شده است بهتر تحمل کنم. کاش هیچ وقت غم نبینید؛ خصوصاً در ایام نوروز. مرگ و زندگی البته دست خداست و شکیبایی هم از خدا. ظرف 24 ساعت گذشته، سه تن از بهترین‌ها را در سه حادثه جداگانه از دست داده‏ام. متأسف و دردمندم که بگویم دو نفر از این محبوبان، که خیلی دلبسته آنان بودم با انتحار از این دنیای فانی رفتند؛ خدا از سر تقصیرشان به نیکی درگذرد. این حوادث فقط یک بازمانده برجای گذاشته؛ شما فقط دعا کنید آن یکی بماند. من ولی شکر خدا در همه این حوادث بی‎تقصیرم. هم آبشان را به موقع عوض کرده بودم هم برایشان برنجِ بوداده ریزریز می کردم و می‏ریختم. بقای عمرتان.

/ 12 نظر / 106 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدرضا

حرکت وبلاگی در واکنش به فتنه افکنی فیلم مستند موهن به قرآن کریم احتمالا همه از انتشار فیلم سراسر توهین به قرآن توسط نماینده پارلمان هلند با خبر شده اید. سایت بی بی سی فارسی که سیاست های ضد اسلامی و ضد ایرانی آن تقریبا برای همه روشن است این گونه نوشته است: انتشار فیلم ضداسلامی موسوم به فتنه از طریق شبکه اینترنت، محکومیتهای گسترده ای در سطح جهان به همراه آورده، اما نه به گستردگی واکنشهایی که نسبت به موارد مشابه پیشین ابراز شد. یکبار دیگر جمله بالا را بخوانید... بله مثل اینکه جدی جدی دارد یادمان می رود که چیزی در ما به عنوان غیرت دینی وجود دارد و یادمان می رود که فرزند رسول الله را با همین حربه یعنی از بین بردن غیرت دینی مردم شهید کردند. نکند که نوروز و دید و بازدید و فضای تعطیلات ما را به سمتی ببرد که از خود واکنشی نشان ندهیم. همین جا از همه وبلاگ نویسان دعوت می کنم با انتشار یک پست در این رابطه و دعوت تمام دوستان خود به این امر در این حرکت وبلاگی شرکت پرشور داشته باشند. در صورت عدم اطلاع از مضمون فیلم هم نظر بگذارید برایتان خصوصی ارسال می کنم. لطفا پس از درج پست آدرس پست را به همین وبلاگ بفرستید. ی

صادق

سلام رفیق سال نوت مبارک. من هم طنز می نویسم خواستی یه سر بزن.[گل][هورا][شوخی]

مرکز علمی فرهنگی شهید آوینی قزوین

«خم‌پاره» نخستین ویژه‌نامهٔ طنز هنر و ادب پایداری منفجر شد. این نشریه همزمان با اعزام کاروانهای راهیان نور در 64 صفحه تمام رنگی و در قطع نیم جیبی منتشر شده است. گفت‌وگو با حاج حسین یکتا و استاد عبدالکریم عابدینی، کاریکاتورها و طرحهایی از سیدمسعود شجاعی طباطبایی و مازیار بیژنی، کمیک استریپ از هادی طبسی، اشعار و نوشته‌هاي امید مهدی نژاد، جواد محدثی و جواد چناری و همچنین خاطرات رزمندگان یک گردان تخریب از جمله بخشهایی است که در این نشریه می‌توانید مطالعه کنید. این نشریه به همت واحد طنز مرکز علمی فرهنگی شهید آوینی قزوین با شمارگان 40 هزار نسخه به چاپ رسیده است. جهت دریافت نشریه، نام و نشانی دقیق و تعداد مورد درخواست خود را در قسمت نظرات وارد کنید تا نشریه به وسیله پست برایتان ارسال شود. در صورت امکان تلفنی هم جهت برقراری ارتباط یادداشت کنید. در ضمن نشانی شما برای دیگر کاربران نمایش داده نخواهد شد.

فریدون هاشمی

1- لینکتان کردم. 2- تازگی ها همه چیز را سیاه می بینم !! من سیاهم، سیاه می بینم *** دائما اشتباه می بینم خنده در گوش بنده چون گریه *** ناله را قاه قاه می بینم پیرزن های کوچه مان را هم *** دختر پادشاه می بینم ظهر ها در نماز شب،غرقم *** نیمه شب را پگاه می بینم خانه ی امن من سرِ صخره ست *** دشت را پرتگاه می بینم هر کجا بیوه ی مسلمانی ست *** باب عقد و نکاح می بینم! لطفا ادامه این شعر طنز را بخوانید.

محمد‌علی

سلام این جول ندادن ها و کم حوصلگی ها، فضای مناسبی رو فراهم کرده بود تا این پست حسابی فریبمان بدهد !!! خدا شفاتون بده !!!! یا حق

یونس

ای ظالم تحت فشارشون گذاشتی خودکشی کردند تازه میگی بی تقصیری؟![شیطان]

آمد

و رویاهایم را فروختم به پوستینی برای پوشش عورتم اما دریغ از اینکه عورتی را نمایاندم

رمز گشایی از چهره مرد هزار چهره

"مسعود شصت چی"، "محمود احمدی نژاد" است که که در ثبت احوال (شورای نگهبان = ثبت آراء) کار می کند و صاحب نفوذ است(حاج آقا جنتی) و خود را جای سپهر جندقی(اکبر هاشمی) که در قرعه کشی(انتخابات) پیروز شده، جا می زند. "سرهنگ غفاری"، "شهید رجایی" است که شصت چی خود را جای او معرفی کرده و بطور ناشیانه ای به حل مشکلات مردم می پردازد(سفرهای استانی و دیدارهای مردمی). "قزاق"!!!ه مندیان(فرهنگ) هم که – چشمم روشن- همان آقایی است که بحث "فرهنگ" را مطرح کرد و مراسم عروسی(تنفیذ) در خانه او برگزار می شود و شصت چی با 5 میلیون (آراء احمدی نژاد در مرحله اول) به آنجا رفته است. تمساح ها هم، انصار و بسیج اند. سرانجام "شصت چی" که برای گرفتن کارت بنزین و پر کردن باک نیمه خالی خود(دور دوم انتخابات ریاست جمهوری) مراجعه می کند، توسط فرمانده چشم سبز نیروی انتظامی - پژمان بازغی- دستگیر شده و محمدباقرقالیباف در انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی می رسد.

یک طلبه

شوخی شوخی با اقای ری شهرری هم شوخی...معاذالله[نیشخند]