ویروس هیلاری کلینتون

1- مراقب ویروس "هیلاری کلینتون" باشید. گزارش می‌رسد کلینتون‏ها که ید طولایی در تخریب دنیا و آوردن هوو بر سر عیال قبلی دارند و از قضا همین هیلاری خانوم، سابقاً صاحب یک هووی فابریک گردید ولی می‏خواست صدایش را درنیاورد که رسانه ها این کار را کردند، این روزها از طریق ایمیل و اسپم و هرزنامه به طور فله‏ای و خانوادگی به درون کامپیوترهای شخصی خزیده و سیستم را ویروسی می‏کنند و صاحب آن را اگر از عیال و هوو و این چیزها متنفر باشد به خاک سیاه می‏نشانند.
باز هم گزارش می‏رسد آقای بیل - منظور بیل کلینتون است با یک وسیله خاص کشاورزی اشتباه نشود - در این تهاجم، مستقیماً به سراغ هارد رفته کلیه اطلاعات سابق و لاحق را رؤیت کرده و برای صاحب کامپیوتر پرونده سازی می‏کند. عیال ایشان - عیال اصلی یعنی هیلاری - به سراغ مای داکیومنت رفته و کلیه اطلاعات شخصی کاربر بیچاره را آلوده به ویروس خود می‏نماید و هووی محترمه وی یعنی مونیکا خاتون فایل‏های سیستمی را دیلیت می‌کند. گزارش‏ها حاکی‏ست چلسی کلینتون، دختر خانواده هم پارتیشن‏ها را به هم می‏زند و اطلاعات را بی‏قواره می‏کند. کارشناسان توصیه می‏کنند آنتی ویروس و فایروال‏هایتان را صبح علی الطلوع به روز کنید تا این خانواده مهاجم با دیوار آتش شما مواجه شده و کمی گُر بگیرند.
2- از امریکا باز هم خبر می‏رسد آقای بوش کوچک در مسابقات جام جهانی 2008 پکن و احتمالاً در رشته دوچرخه سواری شرکت خواهد کرد. قابل گفتنی‌ست! وی در دوچرخه سواری تبحر ویژه‏ای داشته و عکس‏های موجود در اینترنت گواه روشن این ادعاست. خبر دیگر این که استیون اسپیلبرگ کارگردان امریکایی که مدیر هنری این بازی‏ها بوده به خاطر سیاست‏های زورگویانه حاکم بر دنیا که موجبات حوادث دارفور را فراهم آورده از سمت خود استعفا داده و رفته تا پارک ژوراسیک 4 را بسازد و گفته ما را چه به این کارا؟
3- برخی سیاسیون گفته‏اند لطفاً آن دسته از داوطلبان مجلسی را که به خاطر تحصن در مجلس ششم رد صلاحیت شده اند ببخشید و درگذرید. این دسته از سیاسیون اضافه کردند: تحصن مجلس که علیه نظام و در حمایت از خرابکاران و اقدام کنندگان علیه امنیت ملی برگزار شد و داشت مجلس را به تعطیلی و انحلال می‌کشاند و البته اعتصاب غذا هم باهاش بود ولی بنا بر ضرورت گاهی در اتاق خلفی، زرشک پلو با مرغ و سالاد اضافه سرو می‏شد اتفاق مهمی نبود که بخواهید برخی از شرکت‌کنندگان در آن را از وظیفه خطیر و مهم نمایندگی مجلس محروم سازید.
4- خودمان (باشگاه جوانی برنا) در یک سوتی کوچک خواهش کردیم که لطفاً والدین در حضور فرزندان الکل استعمال نکنند؛ برخی والدین به باشگاه زنگ زدند که پس آیا می‏توانیم در غیر حضور آنها چنین چیزی را استعمال کنیم؟ تکلیف ما را روشن کنید. ما یک مدتی سکوت کردیم تا خودشان گوشی را بگذارند.
5- سنتوری را گور به گور شده‏ها قاچاق کردند و تهیه‌کننده را به خاک سیاه نشاندند. شما سینمادوستان و مهرجویی‌دوستان محترم می‌توانید به شماره حسابی که یکی از روزنامه‌ها اعلام کرده و متعلق به مهرجویی و تهیه‌کننده محترم و بیچاره فیلم است پول واریز کنید تا این دو مجبور نشوند از فرط بی‌پولی شب را در خیابان سر کنند. البته آخرین گزارش‌ها حاکی‌ست خود آقای تهیه‌کننده بی‌نوا فیلم را غیرقانونی به خارجه فرستاده و خارجیان محترم، سی دی قاچاق را به داخل ترانزیت کرده‌اند و لذا خودکرده را تدبیر نیست.
6- امدادگران ایرانی یک پیرزن 110 ساله را از مرگ حتمی نجات دادند؛ بدون شرح.
7- آقای کیارستمی نمی‌دانم گلستان یا بوستان سعدی را با شرح و پاورقی خود منتشر می‏کند. به نظر می‏رسد این کتاب نیز به مانند بسیاری از فیلم‏های ایشان سرشار از استعاره و چیزهای مبهم باشد و آخرش مثلاً معلوم نشود اون دختره در زیر درختان زیتون به حسین چی گفت که دهنش تا بناگوش وا شد. ما که نفهمیدیم اما کمپانی امریکایی میراماکس خوب فهمید که دوقبضه آن را خرید.

/ 3 نظر / 43 بازدید
مهدی

سلام، به روز کردم، هر چند شما یکبار اومدی و ما رو هوایی کردی و... به هر حال موفق باشی[گل]

ضد منکرات!

سلام همچون گذشته از مطالبتان و سبك نوشتاريتان بهره برديم موفق باشيد[گل]

بر و بچه های کوچه باغ

سلام عزیزم، مطمئناَ این حال کردن بسی دوطرفه‌ می‌باشد! خصوصاَ که کاریکاتور زیبای شما هم مبین گوشتول بودن اون طرف قضیه‌است...!!! همیشه شاد باشید و موفق، ما رو هم فراموش نکنید[چشمک]