اعلانیه چهلم مرحوم رفولوشن

یکم- ما فاتحه را 13 آبان قرائت نمودیم لیکن بجهة چهلم مرحوم خلدآشیان «رفولوشن» (رفرم- روولوشن) یک حمد و سه قل هوالله و بجهة بازماندگان، یک حمد شفاء قرائت می‎نماییم؛ شما هم مشغول شوید اجرکم علی الله.
دویم- علاقات چین و آمریکا عنقریب است از بیخ قطع شود. دوباره دالایی یاما با یک رئیس جمهور امریکی ملاقات کرد و روابط فیمابین را منکدر نمود. این دالایی یاما -بلاتشبیه به مخملی‎های ما- رهبر مخملیون تبتی است که می خواست تبت را با کودتای مخملین و بدون خونریزی از چین جدا کند لیکن از پیروان او سلاح جنگی مکشوف گردید؛ درست مثل انبار سلاحی که از سبقت الاسلام هاء. طاء کشف شد با این تفاوت که جناب دالایی هیچ چیزی را انکار نکرد.
سیم- شیخ فرتوت اصلاحات، سابقاً به‎محض آنکه فراگیری کتاب جامع‎المقدمات را دست و پا شکسته تمام کرد اقدام به توزیع شهریه بین طلاب نمود که این اقدام در عرف حوزات علمیه خیلی زودرس است و حمل بر شهوت شهرت می‎شود. اینجانب نیز که قبلاً از محل شهریه ایشان تعدادی کتب ابتیاع نموده‎ام و نمی‎دانستم ایشان بین سهم مبارک امام زمان علیه السلام و پول‎های راحت‎الحلقوم دیگر فرقی نمی‎گذارد و خودش گفت که همه پول‎ها قاطی است اکنون قصد دارم آن کتب را حراج کنم. متقاضیان می توانند پاکات* پیشنهادی خود را ارسال نمایند. قیمت پایه، دوزار و 10 عباسی است عجله کنید که می‎برند.
*- کلمه ناسره و نامأنوس «پاکات» در اینجا به ضرورت عقلی- سیاسی استخدام شده است؛ مثل کلمات کروبی و موسوی که معلوم نیست به چه ضرورتی در غیرمستعمل‎فیه استعمال می‎شود. لفظ خاتمی هم این روزها معنای صاحب عزای ختم اصلاحات می‎دهد و معنای نگین انگشتری آن متروک شده است. 2 واحد فقه اللغة آموختید به نرخ کالج آزاد اسلامی می شود یک کرورتومان. بالاخره خرج تأسیس واحد کویر لوت باید در بیاید.
چهارم- هیلاری خاتون کلینتون که یک ضعیفه سیاهپوست با زلف مجعد بوده ولی پوست خود را مانند مایکل جاکصون کشیده و سفید کرده و زلف را اطو و سپس داخل رنگ کرده است (منبع ثقه: MBC4) این روزها دوره‎گردی در خاورمیانه را تمام می‎کند و دست از پا درازتر و در حالی که کرم آرایش خود را تمام کرده به ولایات متحده رجوع می‎نماید. معمولاً در این حوالی از مشارالیها با حرارت!! استقبال می‎شود ولی اغلب بدرقه مناسبی نمی‎شود. اعراب بادیه اگر عرضه داشتند ارتش ملی شکل می دادند لیکن اکنون بدون همکاسه شدن با کفار قادر به تأسیس یک فقره تویلت صحرایی هم نیستند و خبر می رسد از فرط حیرت از پروگرس فضایی، اتمی، دریایی ممالک محروسه ایران، دشداشه خود را مرطوب کرده اند.

/ 3 نظر / 81 بازدید
نباتلخ

راپورت عبدالشیطان ریگی به دست ماموران توران نبود...به نظاره مینشینیم برای این راپورت...

سعید

سلام دلخوسی من هم دست نوشته هامه